You are here
Al Lowe – oryginalny twórca gier o Larrym – porzuca serię Leisure Suit Larry Gry 

Al Lowe – oryginalny twórca gier o Larrym – porzuca serię Leisure Suit Larry

Ledwo co Al Lowe, oryginalny twórca serii Leisure Suit Larry, powrócił z “growej emerytury” specjalnie po to, by zająć się remakiem jej pierwszej części, a już musi „zwijać żagle”. Akcja zbierania środków na odświeżoną wersję oryginału, zakończyła się sukcesem, dzięki czemu, w tym roku gra trafiła do dystrybucji.

Wydawca nowej odsłony – Replay Games – mający prawa do całej serii, wietrząc niezły interes już pewnie planuje jakieś ruchy. W nowe projekty niestety nie, będzie zaangażowany Lowe, gdyż ten na początku grudnia wycofał się ze współpracy.

Zastanawiając się nad powodem takiej decyzji nietrudno zgadnąć, że kryje się za tym seksualny incydent z udziałem Paula Trowe’a, szefa Replay Games. Przypomnijmy, że w roku 2012 razem ze swoim mężem wdał się w trójkąt z Trowem. Gdy się jednak dowiedział, że ten ostatni jest już w innym związku z kobietą, zdecydował się ją o tym fakcie poinformować. W akcie zemsty, wysłał jego partnerce nagranie stosunku seksualnego z udziałem zdradzającego ją Paula. Jakież było jego zdziwienie, gdy oskarżono go o pokazywanie pornografii nieletniej, za co został skazany na dwa lata w zawieszeniu. Dodatkowo również musiał wyrazić zgodę na podjęcie się leczeniu dla osób z problemami seksualnymi. Okazało się bowiem, że wybranką serca szefa Replay Games, była 16-letnia dziewczyna.

http://www.youtube.com/watch?v=XqXpWJhsuaI

– „Było wiele powodów mojego odejścia, także incydent z 2012 roku – tak całe zajście skomentował Al Lowe. – Z tego, co wiem, Replay Games ciągle ma prawa do gier z serii Leisure Suit Larry, ale będzie je musiało robić beze mnie.” – powiedział Lowe serwisowi Kotaku.

Źródło: Kotaku

 

Related posts

Leave a Comment