You are here
Apple zaprasza na konferencję WWDC 2019 News Wydarzenia 

Apple zaprasza na konferencję WWDC 2019

Konferencja WWDC 2019 rozpocznie się już za niecałe dwa tygodnie. Firma rozpoczęła wysyłkę zaproszeń do mediów, na której dominuje ciemna kolorystyka z „emitującymi światło„ grafikami. Czy mamy do czynienia z zapowiedzią Dark Mode w iOS 13?

WWDC 2019
fot. Apple

Już 3 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpocznie się Keynote, czyli event inauguracyjny konferencji WWDC 2019. Podczas pięciu dniu, bo właśnie tyle potrwa wydarzenie, Sadownicy opowiedzą deweloperom oraz przedstawicielom mediów o nowościach w swoim portfolio usługowym. Jest również szansa na zobaczenie nowego sprzętu.

WWDC 2019 — czego możemy się spodziewać?

Woldwide Developers Conference będzie miejscem premier nowych systemów iOS 13, macOS 10.15, tvOS 13 oraz watchOS 6. Firma może pokazać także nowości sprzętowe, ale nie liczcie na iPhone’y. Obstawiałbym raczej komputery z serii mac Pro tudzież zupełną nowość, czyli 16-calowego MacBooka.

Wydarzenie będzie transmitowane na stronie Apple, a co za tym idzie, każdy chętny będzie mógł wziąć w nim udział. Oczywiście, o wszystkich nowościach z WWDC 2019 poinformujemy na „łamach” Vipmultimedia.

Sprzęt, również ten sygnowany logo Apple, zakupicie pod TYM adresem.

Źródło: Ben Geskin

Related posts

Leave a Comment