You are here
[Audio Video Show 2015] Zapowiedź wystawy Wydarzenia 

[Audio Video Show 2015] Zapowiedź wystawy

Audio Video Show na PGE Narodowym to największa w Polsce oraz druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio-video. W tym roku odbędzie się 19. edycja audiowizualnej imprezy.

 

Najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne można będzie zobaczyć na wystawie, która będzie miała miejsce w dniach 6-8 listopada 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwiedzający będą mogli osobiście zapoznać się z możliwościami udostępnionych urządzeń. Będzie można zobaczyć najdroższy system audio na świecie składający się z kolumn tubowych Vox Olympian, zasilany elektroniką lampową firmy Kondo.

Wiele z prezentowanych na wystawie urządzeń sprowadzono do Polski specjalnie na czas trwania imprezy. Zwiedzający będą mogli przetestować i porównać produkty ze wszystkich pułapów cenowych.

Wystawa odbywa się w trzech miejscach: w lożach VIP na PGE Narodowym, w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. W Loży Białej Stadionu prezentowane będą najnowsze systemy kina domowego, kolumny, głośniki stacjonarne i przenośne oraz słuchawki marek JBL, AKG i Harman Kardon. Do dyspozycji zwiedzających pozostaną także kolumny JBL Everest DD67000. W SkyBoxie 108 zaprezentowane będą produkty Luxury Audio Group. Wśród nich między innymi JBL Studio Monitor 4367 (po raz pierwszy prezentowane w Polsce) oraz wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585. Nie zabraknie też najnowszych słuchawek, które dostępne będą na czterech stoiskach: AKG, JBL, Harman Kardon i Yurbuds powered by JBL.

Przewidziano liczne atrakcje towarzyszące Audio Video Show, m.in. prezentację najnowszych projektorów do kina domowego (Sony) i telewizorów SUHD JS9500 i JS900 wyposażonych w zakrzywioną matrycę UHD (Samsung).

Organizatorem wystawy jest Adam Mokrzycki Services. Bilety kupić można w kasach Stadionu oraz na www.biletomat.pl 

Swoje uczestnictwo w wydarzeniu potwierdziły marki Mark Levinson, JBL, Harman Kardon, AKG oraz Yurbuds powered by JBL.

Wystawę można odwiedzać w piątek (6.11.2015) w godzinach 16.00 – 20.00, w sobotę (7.11.2015) w godzinach 10.00 – 20.00 oraz w niedzielę (8.11.2015) w godzinach 10.00 – 18.00.

Więcej informacji: www.avshow.pl

Źródło: PGE Narodowy

 

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Related posts

Leave a Comment