You are here
Call of Duty: Mobile — oficjalny debiut darmowego Battle Royale Gry mobile News 

Call of Duty: Mobile — oficjalny debiut darmowego Battle Royale

Call of Duty: Mobile, najbardziej wyczekiwana gra mobilna 2019 roku pojawiła się właśnie w sklepach Google Play Store oraz App Store. Co ważne, tytuł z gatunku Battle Royale jest dostępny zupełnie za darmo, choć w produkcji występują mikropłatności. Miłośnicy strzelanek, smartfony w dłoń!

Call of Duty: Mobile
fot. Activision

Dzień 1 października 2019 roku na dobre zapisze się w historii mobilnej rozrywki. Dziś debiutuje bowiem najnowsza produkcja ze stajni Activision, za której wydaniem stoi doświadczony w świecie smartfonów podmiot Tencent. Czy mobilna odsłona marki COD sprawdzi się na smartfonach? Za wcześnie na opinię, ale pierwsze wrażenia z zabawy są więcej niż pozytywne.

Call of Duty: Mobile za darmo!

Gra to typowa strzelanka Battle Royale, w której mierzymy się z innymi graczami. Tych na mapie może być aż stu, co daje nam całkiem przyjemną dynamikę rozgrywki. Trzeba również dodać, że gra jest dedykowana wyłącznie sieciowej rywalizacji i próżno szukać tutaj trybu pojedynczego gracza. Na osłodę powiem tylko, iż nic nie stoi na przeszkodzie, aby, chcąc zwiększyć szansę na wygraną, podłączyć do smartfona mysz oraz klawiaturę.

Nieco martwi mnie to, że w grze pojawiły się mikropłatności. Na pierwszy rzut oka nie wydają się one nachalne, ale powiedzmy sobie szczerze — szybszy dostęp do broni czy itemów pozwoli na przyjemniejszą rozgrywkę. Jak mniemam, wydanie kilkunastu czy kilkudziesięciu złotych wpłynie także na nasze szanse wygranej z oponentami. Na ile zależność ta będzie widoczna, przekonamy się w trakcie gry. Nie wiem, jak wy, ale ja spędzę z Call of Duty: Mobile cały dzisiejszy wieczór.

Gra jest dostępna na platformy Android i iOS i pobierzecie ją z Apple App Store oraz Google Play Store zupełnie za darmo.

Źródło: Activision

Related posts

Leave a Comment