cena Xiaomi Mi Mix 3 Polska

Cena Xiaomi Mi Mix 3 w Polsce może odstraszać

Dość długo przyszło nam czekać na to, aż w naszym kraju pojawi się jeden z ciekawszych telefonów od Xiaomi. Przesuwany przedni panel i specyfikacja flagowca musi nieść ze sobą jednak wysoki koszt. Jaka będzie cena Xiaomi Mi Mix 3 w polskiej dystrybucji i kiedy sprzęt pojawi się w sklepach? Oto wszystko, co powinniście wiedzieć na ten temat.

cena Xiaomi Mi Mix 3 Polska

Skończyły się czasy, kiedy Xiaomi mogło kojarzyć się tylko z dobrym stosunkiem ceny do jakości. Obecnie urządzenia od producenta nie odstają zbytnio cenowo od tego, co oferuje konkurencja, choć dalej jest sporo taniej. Da się jednak zauważyć, że ceny smartfonów w Polsce nie są już tak atrakcyjne, jak jeszcze niedawno. Potwierdza to informacja o tym, ile trzeba będzie zapłacić za nowego smartfona chińczyków. I cóż, nie będzie to mało.

Cena Xiaomi Mi Mix 3

Nie da się zaprzeczyć, że Xiaomi Mi Mix 3 to jeden z najciekawszych smartfonów zeszłego roku. To zasługa slidera, który może przypominać archaiczne rozwiązania z przed kilku lat, ale ma swój urok. Dodatkowo sprawia, że cały przedni panel może być zajęty tylko przez wyświetlacz. Żadnego wcięcia ekranowego i tym podobnych rzeczy, bo kamera do selfie ukryta jest właśnie pod sliderem. Jak twierdzi sam producent, nie ma się co obawiać, że rozwiązanie będzie się psuło. Ponoć ma wytrzymać całe lata normalnego użytkowania, ale obecnie mało kto trzyma jednego smartfona dłużej niż dwa czy trzy, więc nie ma obawy o uszkodzenia. Przynajmniej w teorii.

Jaka więc będzie cena Xiaomi Mi Mix 3 w Polsce? Tanio nie będzie, bo za wersję z 6GB RAM oraz 128 GB miejsca na dane, przyjdzie nam zapłacić… 2699 złotych. W sprzedaży pojawić ma się w ten piątek, czyli 11 stycznia. Smartfona będzie można kupić w oficjalnych sklepach Xiaomi, na stronie internetowej oraz u niektórych dystrybutorów. Patrząc na to, ile urządzenie kosztuje za granicą czy w Chinach, możemy nieśmiało zauważyć, że tanio nie jest.

Xiaomi Mi Mix 3 z wysuwanym obiektywem i 10 GB RAM

Nowe smartofny znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Informacja prasowa / Xiaomi

Dodaj komentarz

3832 More posts in artykuły category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...