You are here
Darmowe Spotify Premium na trzy miesiące na start! artykuły News 

Darmowe Spotify Premium na trzy miesiące na start!

Włodarze jednej z najpopularniejszych usług streamingowych świata po raz kolejny wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nowi subskrybenci będą mogli skorzystać z przedłużonego okresu próbnego Spotify Premium. Mowa trzech miesiącach muzyki za free.

Spotify
fot. Spotify

Próbowałem w zasadzie wszystkich istotnych na rynku rozwiązań dostarczających mi muzykę w formie streamingu. Jednak za każdym razem wracam do Spotify, które na naszym polskim podwórku oferuje dostęp do interesujących mnie albumów. Nie ukrywam, że znaczenie mają również podcasty, z którymi ostatnio mocno się zaprzyjaźniłem. Dlatego też, jeśli nie korzystaliście wcześniej ze Spotify Premium, chciałbym zachęcić was do przetestowania interesującej, w moim mniemaniu, usługi. Trzy miesiące darmowego dostępu są chyba idealną do tego okazją.

Spotify Premium za darmo

Usługa w wariancie Premium oznacza przede wszystkim wygodę, pełną personalizację oraz brak reklam. Zgoda, opcja darmowa pozwala cieszyć się muzyką, jednak należy liczyć się z pewnymi uciążliwościami. Patrząc na regularną cenę Spotify Premium wynoszącą 19,99 zł miesięcznie, naprawdę ciężko znaleźć mi uzasadnienie dla wyboru planu darmowego. Oczywiście pod warunkiem, że muzyka jest dla was nieodłącznym aspektem codzienności. Nie możecie przekonać się do subskrypcji rzeczonej usługi? Ja też nie mogłem, ale uważam, że skoro twórcy platformy dają nowym klientom możliwość trzymiesięcznej darmowej zabawy, grzechem byłoby nie skorzystać.

To był niezwykle ważny tydzień dla Spotify Premium z dwoma kamieniami milowymi – jednym z nich jest wprowadzenie innowacyjnej oferty planu Premium dla rodziny, drugim zaoferowanie bezpłatnych pierwszych 3 miesięcy oferty Premium dla użytkowników, którzy dotychczas nie korzystali z Premium. Te decyzje są potwierdzeniem zaangażowania Spotify w zapewnienie aktualnym użytkownikom Premium najwyższej jakości usług muzycznych i umożliwienie większej liczbie słuchaczy na całym świecie dostępu do bogatej oferty planu Premium. I z pewnością to jeszcze nie wszystko, co planujemy wprowadzić! — Alex Norström, Spotify Chief Premium Business Officer

Promocja dla nowych klientów weszła w życie z dniem 22 sierpnia 2019 roku. Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie dostęp do opasłej biblioteki muzyczne zawierającej przeszło 50 milionów utworów oraz 450 tysięcy podcastów brzmi kusząco. Ze Spotify skorzystacie na sprzęcie zakupionym na Vipelektrogadzet.

Źródło: Spotify

Related posts

Leave a Comment