Galaxy Note 10 Pro

Nadchodzi Galaxy Note 10 Pro z pojemną baterią

Przynajmniej jeden z wariantów Galaxy Note 10 Pro otrzyma akumulator o pojemności 4500 mAh. Chęć zapewnienia długiego czasu pracy na jednym ładowaniu czy zwykła konieczność podyktowana liczbą wymagających modułów?

Galaxy Note 10 Pro
fot. Pixabay

Samsung może pochwalić się dwoma flagowymi liniami prezentującymi możliwości techniczne producenta. Galaxy S stanowi niemalże wzór idealnego smartfona z Androidem. Jednak to seria Note kusi nietypowym podejściem do użytkowania i możliwościami wielozadaniowymi. Aktualne sztandarowce Galaxy S10, S10+ i S10e są nam już znane, ale co z Galaxy Note 10? Na premierę musimy jeszcze zaczekać, ale już dziś udało nam się zdobyć interesujące informacje. Są one związane z zastosowanym akumulatorem w jednym z wariantów urządzenia.

Akumulator Galaxy Note 10 Pro z pojemnością 4500 mAh

Seria Galaxy Note ma sporą grupę fanów i niewiele wskazuje na to, że Samsung może zdecydować się zaprzestać jej rozwoju. Tak się składa, że o Galaxy Note 10, a w zasadzie jego wersji z dopiskiem Pro w nazwie wiemy coraz więcej. Nie są to co prawda kompletne informacje, z powodzeniem powinny zaspokoić, choć część ciekawości obserwatorów rynku. Do rzeczy.

Galaxy Note 10 Pro
fot. GSM Arena

Za sprawą wycieku zdjęcia baterii przeznaczonej do Galaxy Note 10 Pro, oznaczonej jako EB-BN975ABU dowiadujemy się, że Note w wersji Pro otrzyma akumulator o pojemności 4500 mAh. Nie ma jednak pewności co do tego, która z wersji urządzenia zostanie we wspomniany moduł wyposażona. Może się okazać, że element będzie dedykowany jedynie modelowi z modemem 5G.

Reasumując — prawdopodobieństwo otrzymania lepszego akumulatora przez Galaxy Note 10 Pro cieszy, jednak czuję, że czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu niespecjalnie będzie się różnić od tego uzyskiwanego w podstawowym wariancie Note 10. Wszystkiego dowiemy się jednak dopiero po oficjalnej premierze urządzenia.

Źródło: GSMArena

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....