You are here
Google I/O 2019 startuje już jutro. Czego możemy się spodziewać? artykuły Wydarzenia 

Google I/O 2019 startuje już jutro. Czego możemy się spodziewać?

Już jutro, dokładnie 7 maja o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpocznie się Keynote, czyli event otwierający konferencję Google I/O 2019. To właśnie podczas rzeczonego otwarcia poznamy najważniejsze nowości ze stajni Google na rok 2019.

Google IO 2019
fot. Google

Giganci technologiczny organizują cykliczne imprezy, na których ujawniają swoje najnowsze urządzenia, usługi oraz wizje do realizacji. Facebook F8, Apple WWDC czy Google I/O — niezależnie od tego, które wydarzenie weźmiemy na tapet, pewne jest to, że kluczową jego częścią będzie event otwierający. To właśnie podczas pierwszych godzin imprezy dowiadujemy się o planach firmy. Nie inaczej będzie tym razem.

Google I/O 2019 już jutro!

Fani giganta z Mountain View powinni zarezerwować na jutro wolny od obowiązków wieczór. To właśnie 7 maja o godzinie 19:00 czasu polskiego wystartuje wspomniany event. Pracownicy firmy oraz osoby blisko z nią związane pokażą, w którym kierunku zamierzają podążać przez co najmniej kolejnych dwanaście miesięcy. Czego możemy spodziewać się po tegorocznym wydarzeniu?

W mojej ocenie najważniejsze nowości będą dotyczyły Androida Q, czyli nadchodzącej wersji mobilnego systemu Google. To jednak nie wszystko. Równie istotna może okazać się premiera dwóch nowych smartfonów z serii Pixel. Mam tu na myśli średniopółkowe Pixel 3a i Pixel 3a XL, o których pisaliśmy już wcześniej. Inne, równie atrakcyjne smartfony z Androidem znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Jako że Asystent Google jest obecnie jednym z ważniejszych produktów firmy, możemy spodziewać się ogłoszenia nowości związanych ze wspomnianym tworem. Ciężko powiedzieć na ten moment, w jaki sposób Google będzie chciał usprawnić Asystenta, dlatego też nie mogę doczekać się jutrzejszego wydarzenia. Po cichu liczę na nową odsłonę Chromecasta, a w zasadzie jego następcę, o którym w sieci robi się coraz głośniej. Mimo że na rynku smart tv jest dość tłoczno, interesująca i funkcjonalna przystawka mogłaby okazać się strzałem w dziesiątkę.

Z agendą wydarzenia możecie zapoznać się na dedykowanej stronie Google..

Jakie są wasze typy co do nowości na Google I/O 2019?

Źródło: Google

Related posts

Leave a Comment