iPhone 11

iPhone 11 i iOS 13 w potężnym „wycieku”

YouTuber z kanału EverythinhApplePro we współpracy z Maxem Weinbachem zgromadzili i opracowali zestaw nieoficjalnych, choć wysoce prawdopodobnych informacji oraz renderów związanych z iPhone 11 i iOS 13. Materiały rzucają na wspomniane nowości Apple nowe światło.

iPhone 11
fot. EverythingApplePro (YouTube)

Nie są to kompletne informacje dające nam pełny obraz tego, czym będzie iPhone 11 i system, pod kontrolą którego pracuje urządzenie. Niemniej, na bazie przecieków możemy wyrobić sobie już jakąś opinię na temat sprzętu oraz oprogramowania. Do rzeczy.

iPhone 11 — jaki będzie?

Jedenastka oraz wersja z dopiskiem Max w nazwie będą zbliżone wyglądem do modeli XS, oraz XS Max. W obydwu przypadkach zostaną zastosowane ekrany typu AMOLED. Różnicą tkwi w przekątnej. Mniejszy smartfon to 5,8-calowy wyświetlacz, większy — 6,5-calowy moduł.

Firma przygotowuje mocno odświeżony system Face ID, dzięki któremu rozpoznawanie twarzy będzie możliwe również z mniej typowych kątów. Usprawnienia dotkną także lampę doświetlającą LED, która będzie jaśniejsza i obejmie swoim zasięgiem większy obszar. W modelach 11 i 11 Max zagości też zupełnie nowa matowa powłokazbliżona wyglądem do szkła. 

iOS 13

iPhone 11 to oczywiście pierwszy smartfon, na którym pojawi się oprogramowanie w postaci iOS 13O wcześniej ujawnionych nowościach możecie przeczytać tutaj. Dzisiejsze informacje stanowią potwierdzenie wcześniejszych doniesień. Wiemy już więc, że 13-tka otrzyma tryb Dark Mode z opcją głębokiej czerni na ekranach AMOLED. Dodatkowo pojawi się uaktualniona asystentka głosowa Siri, która obsłuży więcej poleceń, a także lepiej zrozumie kontekst wypowiedzi użytkownika.

Mówi się również o tym, że system zostanie wyposażony w tak zwane inteligentne zarządzanie pamięcią operacyjną RAM. Mówiąc prościej — oprogramowanie będzie uczyć się nawyków użytkownika. Znając zwyczaje usera, łatwiej zdecydować o ewentualnym ubiciu konkretnych procesów, a podtrzymaniu innych.

Tyle w kwestii przecieków. Z prawdziwymi informacjami potwierdzającymi doniesienia (iOS 13) zapoznamy się już 3 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Wtedy też rozpocznie się event otwierający konferencje Apple WWDC 2019.

Sprzęt, również ten sygnowany logo Apple, zakupicie pod TYM adresem.

Źródło: EverythingApplePro

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....