You are here
Konferencja Apple już 25 marca. Czego możemy się spodziewać? News Wydarzenia 

Konferencja Apple już 25 marca. Czego możemy się spodziewać?

It’s show time — pod takim hasłem wystartuje konferencja Apple, która odbędzie się już 25 marca o godzinie 18:00 czasu polskiego. Steve Jobs Theater stanie się miejscem kilku ważnych dla firmy premier, wśród których znajdziemy nie tylko sprzęt, ale co najmniej dwie nowe usługi.

Konferencja Apple
fot. Macrumors

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od eventu, na którym sadownicy opowiedzą o nowościach w swojej ofercie. O ile sprzęt, choć ciekawy, może nie wzbudzić ogromnych emocji, o tyle usługa streamingu wideo stanowiąca konkurencję Netflixa, zapowiada się nader ciekawie.

It’s show time — konferencja Apple

Gigant z Cupertino rozesłał do wybranych redakcji zaproszenia na event nazwany „It’s show time”. Wydarzenie odbędzie się już 25 marca o godzinie 18 czasu polskiego w Steve Jobs Theater.

Osobiście spodziewam się zobaczyć na konferencji co najmniej dwie nowe usługi. Pierwsza dotyczy nowego serwisu streamingowego z filami i serialami, o którym mówi się od dawna. Sadownicy najzwyczajniej w świecie dostrzegli potencjał wspomnianej gałęzi przemysłu rozrywkowego i postanowili wykorzystać szansę. Jeśli wierzyć doniesieniom, druga usługa skupi się na serwisie newsowym, w którym za stałą opłatą użytkownicy będą mogli otrzymać dostęp do tytułów takich jak The Wall Street Journal czy New York Times.

Zapowiadana konferencja Apple to także nowości sprzętowe. Niemal pewne jest to, że na evencie zostanie przedstawiony iPad Mini 6 oraz nowy budżetowy iPad. Liczę również na AirPods 2 oraz przewijającą się w przeciekach ładowarkę indukcyjną AirPower

Wszystkiego dowiemy się już 25 marca. Śledźcie nas, aby poznać szczegóły. Urządzenia Apple kupicie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Macrumors

Related posts

Leave a Comment