Limitowana edycja Nintendo Switch z Diablo III nadciąga do Europy

Wprawdzie od premiery ostatniej pełnoprawnej części Diablo minęło już sporo czasu, to seria dalej ma się dobrze. Tak przynajmniej może wynikać z opublikowanego właśnie materiału. Oto limitowana edycja Nintendo Switch z Diablo III, która ma pojawić się w sklepach w Europie. Co oferuje?

Limitowana edycja Nintendo Switch

Trzecia część Diablo zadebiutowała sześć lat temu, czyli w 2012 roku. Może się okazać, że niedługo pojawi się kolejna odsłona, która nazywa się Diablo Reign of Terror, ale to jeszcze spekulacje. Niemniej „trójka” została dość dobrze przyjęta przez fanów, choć trudno jej przyznać status kultowej. Widocznie Blizzard widzi w niej dalej możliwość zarobienia kilku groszy, bo z początkiem listopada tytuł pojawi się na platformie Nintendo. I w związku z tym, dla fanów przygotowano ciekawą wersję samej konsoli.

Limitowana edycja Nintendo Switch

Limitowana edycja Nintendo Switch, która przyozdobiona zostanie motywami z gry, ma pojawić się w sklepach także na początku listopada. Tym razem nie będzie ona jednak ograniczona tylko na rynek japoński (co niestety nie jest taką rzadkością), ale ma zawitać także do Europy. Nie wiadomo, czy dotyczyło to będzie także Polskich sklepów, ale miejmy nadzieję, że tak. To bardzo dobry czas dla wszystkich dystrybutorów, bo przecież zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a to oznacza wzmożone zainteresowanie kupujących nowym sprzętem. I choć Nintendo Switch nie należy do najtańszych na rynku konsol, to i tak ma u nas spore grono oddanych fanów. Podobnie jak Diablo.

Edycja z Diablo III będzie nie tylko różniła się wizualnie od normalnej wersji konsoli, ale zawierała będzie także grę. Ta oczywiście dołączana będzie w postaci kodu, ale oprócz podstawki, pojawią się także dwa DLC, czyli Reaper of Souls oraz Rise of the Necromancer. W gratisie gracze dostaną także specjalną zbroję (Ganondorf), którą będą mogli wykorzystać w grze. Ciekawie prezentuje się również case, który pozwoli przenosić nam konsolę. Znalazły się na nim odpowiednie symbole, które pomogą przywołać Rogatego oraz logo Blizzard. Samo Diablo III swoją premierę będzie miało 2 listopada, więc konsola powinna być dostępna w tym samym okresie.

Wielka szkoda, że nie zdradzono jeszcze jej ceny, ale nie powinna być ona dużo wyższa, od normalnej. Należy jednak pamiętać, że dostajemy także pełnoprawny tytuł wraz z dodatkami, więc dobrze odłożyć trochę grosza. Diablo III w wersji na Nintendo Switch to będzie wyjątkowa przeprawa przez piekielne czeluści.

Konsole oraz gry znajdziecie także w naszym sklepie internetowym wchodząc pod ten adres.

Źródło: Nintendo Switch / YouTube

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...