You are here
Mikołajki w Orange na kartę — odbierz swój prezent już dziś artykuły News 

Mikołajki w Orange na kartę — odbierz swój prezent już dziś

Pomarańczowi postanowili uczcić Mikołajki. Co ciekawe, prezent dla użytkowników Orange na kartę można odebrać już dzisiaj. Aby zgarnąć przyjemne bonus, wystarczy wysłać SMS-a o odpowiedniej treści. Niestety, oferta nie dotyczy klientów abonamentowych.

Orange na Kartę
fot. Pxhere

Mikołajki przypadają na 6 grudnia. W teorii świętowanie rzeczonego dnia powinno odbywać się dopiero jutro. Orange niespecjalnie się tym przejmuje, startując z ofertą promocyjną dla klientów usług prepaid już dziś. Oczywiście, promocja dotyczy wszystkich, tych grzecznych i tych mniej grzecznych użytkowników. Jest jednak pewien warunek.

Mikołajki w Orange na Kartę

Ciężko nazwać mikołajkową promocję Orange na Kartęnieprzyzwoicie atrakcyjną. Niemniej, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Klienci mogą bowiem skorzystać z darmowego nielimitowanego pakietu na rozmowy, SMSy- i MMS-y oraz 500 MB do wykorzystania na transmisję danych. Pakiety należy wykorzystać do końca następnego dnia. Opłata wynosi dokładnie 0 zł.

Aby uruchomić pakiet, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści MIKOLAJKI pod numer 277. Numer użytkownika musi mieć aktywną możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Promocja trwa tylko dziś i jutro, dlatego warto pospieszyć się z aktywacją pakietu.

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment