You are here
Motorola One Hyper oficjalnie — brak ramek i wysuwany aparat w pakiecie Bez kategorii 

Motorola One Hyper oficjalnie — brak ramek i wysuwany aparat w pakiecie

Stało się. Motorola wprowadza do oferty nowy smartfon z rodziny One. Motorola One Hyper, bo o niej mówimy, zaskakuje kilkoma przydatnymi rozwiązaniami. Choć użytkownicy z pewnością je docenią, problemem może okazać się niewłaściwa wycena urządzenia.

Motorola One Hyper
fot. Motorola

Zacznę nietypowo, od ceny. Ta została ustalona na 399,99 dolarów, co daje nam w bezpośrednim przeliczeniu 1550 złotych. Logiczne jest niestety to, że urządzenie będzie w Polsce droższe. Obstawiam tutaj coś pomiędzy 1700 zł, a 1800 zł. W tej kwocie znajdziemy już znacznie ciekawsze propozycje, ale kto wie, może polski oddział firmy zaskoczy nas i zaoferuję cenę zbliżoną do amerykańskiej. Jeśli tak, to czy warto interesować się rzeczonym modelem. Sprawdźmy.

Motorola One Hyper: wygląd, specyfikacja, dostępność

Muszę przyznać, że każdy kolejny smartfon Motoroli z serii One jest w moim odczuciu coraz atrakcyjniejszy wizualnie od poprzedników. Producent, przynajmniej w kwestii projektowania konstrukcji, staje na wysokości zadania i jestem przekonany, że esteci zwyczajnie to doceniają. Na pleckach smartfona poza modułem fotograficznym zastosowano interesujący podłużny pasek o ciekawej fakturze, na którym umieszczono logo firmy oraz oznaczenie linii. Front jest, co tu dużo pisać — ascetyczny. To dobrze.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=SwrOjAlFQuE&feature=emb_title

Większość przedniego panelu smartfona wypełnia 6,5-calowy ekran IPS o proporcjach 19,5:9 i rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Jest to tak zwany Total Vioson, w przypadku którego próżno szukać notcha, szerokich ramek czy innych więc ekranowych. Aparat do zdjęć selfie schowano bowiem w obudowie. Tak, mamy tutaj do czynienia z wysuwanym modułem. Jego rozdzielczość to 32 Mpix ze światłem f/2.0. Aparat główny składa się z dwóch modułów — głównego 64 Mpix (f/1.9) oraz szerokiego kąta 16 Mpix. Nie zabrakło tutaj oczywiście trybu nocnego Night Vision.

Za wydajność odpowiadają układ Qualcomm Snapdragon 675, grafika Adreno 612, 4 GB RAM oraz 128 GB pamięci na dane użytkownika (plus microSD). Akumulator o pojemności 4000 mAh będzie można ładować ładowarką o mocy 45 W lub 15 W (w zależności od dostępnego na danym rynku dodatku). Wszystko to zamknięto w obudowie o wymiarach 161,7 x 76,6 x 8,9 mm i wadzę 200 gramów.

Jak myślicie, ile będzie kosztować Motorola One Hyper w Polsce?

Źródło: Motorola

Related posts

Leave a Comment