Motorola One Hyper

Motorola One Hyper oficjalnie — brak ramek i wysuwany aparat w pakiecie

Stało się. Motorola wprowadza do oferty nowy smartfon z rodziny One. Motorola One Hyper, bo o niej mówimy, zaskakuje kilkoma przydatnymi rozwiązaniami. Choć użytkownicy z pewnością je docenią, problemem może okazać się niewłaściwa wycena urządzenia.

Motorola One Hyper
fot. Motorola

Zacznę nietypowo, od ceny. Ta została ustalona na 399,99 dolarów, co daje nam w bezpośrednim przeliczeniu 1550 złotych. Logiczne jest niestety to, że urządzenie będzie w Polsce droższe. Obstawiam tutaj coś pomiędzy 1700 zł, a 1800 zł. W tej kwocie znajdziemy już znacznie ciekawsze propozycje, ale kto wie, może polski oddział firmy zaskoczy nas i zaoferuję cenę zbliżoną do amerykańskiej. Jeśli tak, to czy warto interesować się rzeczonym modelem. Sprawdźmy.

Motorola One Hyper: wygląd, specyfikacja, dostępność

Muszę przyznać, że każdy kolejny smartfon Motoroli z serii One jest w moim odczuciu coraz atrakcyjniejszy wizualnie od poprzedników. Producent, przynajmniej w kwestii projektowania konstrukcji, staje na wysokości zadania i jestem przekonany, że esteci zwyczajnie to doceniają. Na pleckach smartfona poza modułem fotograficznym zastosowano interesujący podłużny pasek o ciekawej fakturze, na którym umieszczono logo firmy oraz oznaczenie linii. Front jest, co tu dużo pisać — ascetyczny. To dobrze.

Większość przedniego panelu smartfona wypełnia 6,5-calowy ekran IPS o proporcjach 19,5:9 i rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Jest to tak zwany Total Vioson, w przypadku którego próżno szukać notcha, szerokich ramek czy innych więc ekranowych. Aparat do zdjęć selfie schowano bowiem w obudowie. Tak, mamy tutaj do czynienia z wysuwanym modułem. Jego rozdzielczość to 32 Mpix ze światłem f/2.0. Aparat główny składa się z dwóch modułów — głównego 64 Mpix (f/1.9) oraz szerokiego kąta 16 Mpix. Nie zabrakło tutaj oczywiście trybu nocnego Night Vision.

Za wydajność odpowiadają układ Qualcomm Snapdragon 675, grafika Adreno 612, 4 GB RAM oraz 128 GB pamięci na dane użytkownika (plus microSD). Akumulator o pojemności 4000 mAh będzie można ładować ładowarką o mocy 45 W lub 15 W (w zależności od dostępnego na danym rynku dodatku). Wszystko to zamknięto w obudowie o wymiarach 161,7 x 76,6 x 8,9 mm i wadzę 200 gramów.

Jak myślicie, ile będzie kosztować Motorola One Hyper w Polsce?

Źródło: Motorola

Dodaj komentarz

34 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Nie żałuj sobie. Wybierz telewizor 65 cali lub większy. To się opłaca

Samsung sprawdził, jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniały się ceny telewizorów na polskim rynku. Wniosek...