LG G8s ThinQ

[MWC19] LG G8s ThinQ dla oszczędnych

Koreańczycy nie mają ostatnio lekkiego życia na arenie segmentu mobilnego. Możliwe, że najnowsze modele z serii ThinQ nieco poprawią ten stan rzeczy. Po nowościach w postaci G8 oraz V50 przyszła pora na model LG G8s ThinQ.

LG G8s ThinQ
fot. LG

O modelach G8 oraz V50 możecie przeczytać w osobnym wpisie. Teraz skupmy się na LG G8s ThinQ, który jest smartfonem dość wyjątkowym i nieco tajemniczym. Producent nie podał jego szczegółowej specyfikacji technicznej, a także nie zdradził jeszcze oficjalnej ceny smartfona. To pozostawia spore pole do rozważań na temat sprzętu.

LG G8s ThinQ

Jest to nic innego jak nieznacznie słabszy wariant najnowszego flagowca LG. Firma nie podała jednak dokładnych szczegółów specyfikacji. Szczególnie tych odnoszących się do aparatów. Wiemy jedynie to, że smartfony otrzymał 6,2-calowy ekran OLED o rozdzielczości 2248 x 1080 pix, akumulator o pojemności 3350 mAH, potężny układ Qulacomm Snapdragon 855 oraz 6 GB RAM i 64 GB RAM (plus microSD).

Nie zapomniano także o modułach Bluetooth 5.0 LE, NFC, USB-C 3.2 oraz 32-bitowym Hi-Fi Quad DAC. Dla fanów muzyki — znajdziemy tutaj również złącze audio Jack 3.5 mm.

Wszystko wygląda na mocno zbliżone do sztandarowego modelu, ale sądzę, że LG podeszło nieco oszczędniej do kwestii aparatu. Z dostępnych danych wynika, że nie będzie on znacząco odbiegał od modelu podstawowego, jednak diabeł tkwi w szczegółach, o czym się zapewne niebawem przekonamy.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....