iPhone 11 Pro

Nowe iPhone’y sprzedają się lepiej, niż przewidywano

Nowe iPhone’y, choć zyskały zestaw interesujących nowości, nie wnoszą do smartfonowego portfolio Apple tak potrzebnego firmie powiewu świeżości. Mimo to urządzenia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, a przynajmniej tak wskazują nam dane analityka Ming-Chi Kuo.

iPhone 11 Pro
fot. Apple

Jeśli wierzyć informacjom uzyskanym przez wspomnianego analityka, Apple może zacierać ręce, gdyż nowe kolory iPhone’ów zyskują coraz większe zainteresowanie. Czas oczekiwania na wysyłkę niektórych modeli znacząco się wydłuża. Co ciekawe, po nowe iPhone’y rzucili się nie tylko Amerykanie, ale również Chińczycy.

Nowe iPhone’y sprzedają się na pniu

Komentowana informacja została opracowana między innymi dzięki danym o wysyłkach z internetowych sklepów z elektroniką. Zgoda, tego rodzaju źródła nie są najdokładniejsze, ale pokazują nam przybliżony obraz stanu rzeczywistego. Ming-Chi Kuo oparł na wspomnianych zmiennych swój raport, a ten przedstawia się dla Apple mocno optymistycznie. Do rzeczy.

Największym zainteresowaniem cieszą się iPhone 11 Pro w kolorze nocnej zieleni oraz iPhone 11 w kolorach zielonym, oraz fioletowym. O ile mieszkańcy Stanów Zjednoczonych celują raczej w model Pro, o tyle podstawowa 11-tka znajduje zainteresowanie wśród chińskich klientów. Są to jednak różnice podyktowane cenami na poszczególnych rynkach i obstawiam, że w Polsce skuteczniejszą sprzedażą pochwali się iPhone 11 aniżeli model Pro.

W Polsce, przynajmniej w chwili tworzenia tego tekstu nie zauważyłem istotnych opóźnień w kwestii planowanych realizacji kupna nowych iPhone’ów. Obstawiam jednak, że to może zmienić się już w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Wcześniejsze modele iPhone’ów znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło: 9to5Mac

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....