You are here
OnePlus 7 będzie piekielnie szybki. Wszystko dzięki UFS 3.0 artykuły News 

OnePlus 7 będzie piekielnie szybki. Wszystko dzięki UFS 3.0

Pete Lau, CEO firmy potwierdził na Twitterze dotychczasowe przypuszczenia. Smartfony z seri OnePlus 7 otrzymają pamięć UFS 3.0. To w bezpośredni sposób wpłynie na wzrost wydajności urządzeń względem konkurencji.

OnePlus 7
fot. OnePlus

Już wcześniej informowałem was o tym, że w OnePlus 7 mogą pojawić się kości pamięci UFS 3.0, jednak teraz mamy oficjalne tego potwierdzenie. Oznacza to, że urządzenia OnePlusa z seri 7 będą pierwszymi smartfonami wyposażonymi w UFS 3.0.

OnePlus 7 królem wydajności?

Tytułowa informacja uzupełnia aktualny pakiet wieści o smartfonie. Wiemy już, że sprzęt otrzyma najprawdopodobniej wysuwany aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpix, układ Qualcomm Snapdragon 855, grafikę Adreno oraz 8, lub 12 GB pamięci RAM. Dane zapiszemy na 128 lub 256 GB przestrzeni lub na karcie microSD. Dodajmy do tego potrójną kamerę główną z matrycami o rozdzielczościach 48, 20 oraz 5 Mpix i zrobi się naprawdę ciekawie.

Zakładając, że wcześniejsze doniesienia potwierdzą się, podstawowy model OnePlus 7 może kosztować około 2180 złotych lub jak kto woli — 565 dolarów. Oferta, jak to zwykle bywa w przypadku tytułowego producenta, będzie atrakcyjna. Wyżyłowana specyfikacja, przyjemny w odbiorze system oraz wysoka jakość wykonania — to cechy, za które użytkownicy nie chcą przepłacać i decydując się na sprzęt od OnePlusa, nie muszą.

Najistotniejsze w OnePlus 7 może być to, że urządzenie lub urządzenia z tej serii otrzymają moduł pamięci UFS 3.0 jako pierwsze na rynku. Fakt, Galaxy Fold mógł mieć w tej kwestii pierwszeństwo, ale na ten moment nie wiadomo, kiedy i czy na pewno składany smartfon Samsunga trafi do klientów. Więcej o sprawie możecie przeczytać w naszym wpisie.

Jak myślicie, czy obecność UFS 3.0 zapewni tytułowemu urządzeniu zwiększoną popularność?

Źródło: Twitter (Pate Lao)

Related posts

Leave a Comment