You are here
Genialne! Orange pozwala przedłużyć ważność konta bez doładowania artykuły News 

Genialne! Orange pozwala przedłużyć ważność konta bez doładowania

Osoby korzystające z usługi „Za darmo w Orange” mają powody do radości. Od teraz mogą przedłużyć ważność pakietu (oraz ważności konta) bez potrzeby bezpośredniego doładowania. Wystarczy wysłać SMS-a lub wpisać odpowiedni kod.

Orange
fot. Pixabay

Orange wpadło na świetny pomysł, który docenią przede wszystkim osoby, które zgromadziły na koncie prepaidowym większą ilość środków pieniężnych. Odłożone złotówki można od teraz wykorzystać w ramach przedłużenia ważności konta. Oznacza to brak konieczności jego doładowywania. Co istotne — decydując się na wspomniane rozwiązanie, możemy przedłużyć ważność pakietu „Za darmo z Orange”.

Środki z konta Orange przedłużą ważność usług

Takie oferty to ja rozumiem. Orange wychodzi naprzeciw użytkownikom usługi na kartę, którzy zgromadzili na swoich kontach większą liczbę środków. W zasadzie taki scenariusz jest dość często spotykany. Wszystkiemu „winna” jest opcja Za darmo w Orange, w ramach której klienci sieci mogą korzystać z nielimitowanych połączeń i SMS na numery komórkowe w Orange. Aktywacja usługi odbywa się poprzez wysłanie SMS-a o treści START na numer 131. Jest jednak warunek — konto musi posiadać aktywne połączenia wychodzące.

Aby spełnić powyższy warunek, należy regularnie doładowywać konto w celu zachowania jego „ważności”. Orange udostępniło jednak alternatywne wyjście. Jeśli na waszej karcie prepaid widnieją niewykorzystane środki, możecie je całkiem rozsądnie spożytkować. Jak? Na przykład, przedłużając za ich pomocą ważność konta. Jak to zrobić?

  • 7 dni (cena 5 zł) — SMS o treści AKT7 pod 131 / kod 1057#
  • 31 dni (cena 15 zł) — SMS o treści AKT31 pod 131 / kod 10531#
  • 365 dni (cena 99 zł) — SMS o treści AKT365 pod 131 / kod 105365#

Źródło: Orange

Related posts

One thought on “Genialne! Orange pozwala przedłużyć ważność konta bez doładowania

  1. Ma-kum-ba

    Dotąd (od kilku lat) można było włączyć konto ważne rok za darmo, bez uszczerbku na koncie głównym, teraz potrącają za to 99 zł z konta głównego. A Wy piszecie, że to genialne? [facepalm] Genialnie to zrobili Was w /ocenzurowano/. Pora zmienić operatora, jak tylko skończy się (w maju) ważność mojego konta ważnego rok, które włączałem ubiegłej wiosny jeszcze za darmo.

Leave a Comment