You are here
PS Plus na kwiecień – trochę rąbanki dla fanów fantasy Gry konsole 

PS Plus na kwiecień – trochę rąbanki dla fanów fantasy

Kolejny miesiąc za pasem, a to oznacza, że Sony pokazało, co takiego przygotowało dla swoich subskrybentów. Oferta PS Plus na kwiecień jest oczywiście skierowana tylko do posiadaczy PlayStation 4, bo Japończycy przestali udostępniać gry na starsze platformy już jakiś czas temu. Czy to oznacza wysyp lepszych tytułów?

PS Plus na kwiecień

Jeżeli jeszcze nie macie wykupionej subskrypcji PlayStation Plus, to teraz możecie skorzystać z ciekawej oferty. To także doskonały moment na wypróbowanie, czy faktycznie ten model usługi jest czymś dla nas, bo przecież nie zawsze musi nam on odpowiadać. Najprostszym sposobem będzie miesięczna subskrypcja, a jeżeli wykupimy ją w dniach 27.03, a 02.04, to będziemy mogli pobrać gry zarówno z poprzedniej edycji, jak i z tej, którą właśnie wam opisujemy. Ile kosztuje miesięczne członkostwo? Tutaj przyjdzie nam zapłacić 33 złote. Wartość rynkowa wszystkich tytułów to około 700 złotych, więc może warto się zainteresować.

PS Plus na kwiecień

Co takiego przynosi PS Plus na kwiecień? Coś zupełnie innego, niż gracze dostali w marcu. Przypomnijmy, że tam pojawiły się Call of Duty: Modern Warfare oraz The Witness. Tym razem postawiono jednak na zupełnie inny rodzaj rozgrywki, który przenosi nas w interesujące rejony. Przynajmniej tak jest w pierwszym z przypadków, bo drugi z tytułów to już zupełnie inna bajka. Zobaczmy, co takiego Sony przygotowało dla użytkowników PlayStation Plus.

Conan Exiles

Te produkcja zapowiadała się na ogromny hit. Coś, co przyciągnie przed ekrany komputerów i telewizorów miliony graczy z całego świata. Jak wyszło? Cóż, mocno średnio, ale nie oznacza to, że nie warto dać tytułowi szansy. W końcu mówimy tutaj o prawdziwej piaskownicy i to osadzonej w uniwersum Conana. Dla fanów literatury oraz poniekąd filmu, to prawdziwa gratka. Stworzeniem tytułu zajęła się norweskie studio FunCom, które można znać z takich gier, jak chociażby Age of Conan oraz Anarchy  Online.

Gracze mogę podziwiać stworzony przez studio świat z dwóch perspektyw. Klasycznej dla sandboxów trzeciej osoby (TPP) lub też z pierwszej (FPP). Duży nacisk położono tutaj na elementy survivalowe, które zajmują sporo czasu podczas samej rozgrywki. Warto także dodać, że sam tytuł ciekawie prezentuje się pod względem… warunków atmosferycznych. Te mogą dość mocno nadszarpnąć naszym zdrowiem, więc trzeba mieć się na baczności. Oferta PS Plus na kwiecień to jednak nie tylko sam Conan Exiles.

The Surge

Kolejnym z tytułów, który trafi w ręce subskrybentów, to The Surge, stworzone przez naszych sąsiadów, czyli niemieckie studio Deck 13. Tym razem gracze dostają dość mroczne RPG osadzone w przyszłości. Ludzkość jest na skraju upadku, a większość z zadań, które kiedyś były wykonywane przez człowieka, robią teraz maszyny. Może i świat przedstawiony nie jest niczym specjalnie odkrywczym, to The Surge może dawać całkiem sporo dobrej zabawy. Gracz wciela się w człowieka, który został wyposażony w egzoszkielet, a niemal wszystko w jego okolicy, chce go posłać na tamten świat. Wszystko z powodu tajemniczego wybuchu.

Tym razem gracze do wyboru mają tylko widok „z trzeciej osoby”, ale w przypadku RPG to chyba nic nadzwyczajnego. Może i The Surge ma już kilka lat na karku (Conan Exiles zresztą także), ale warto dać mu szansę.

Ceny PlayStation Plus

PlayStation Plus można kupić obecnie w trzech wariantach cenowych. Pierwszy z nich opisaliśmy na wstępie, czyli miesięczny dostęp za 33 złote. Trzy miesiące to już koszt 100 złotych, a roczna subskrypcja kosztowała nas będzie 240 złotych. Dodatkowo od Sony otrzymujemy aż 100 GB miejsca w chmurze, które możemy przeznaczyć na zapisywanie postępów w grach.

Gry, konsole oraz PC-ty, znajdziecie w naszym sklepie internetowy. Trzeba klinkąć TUTAJ.

Źródło: PlayStation / YouTube / Informacja prasowa

Related posts

Leave a Comment