You are here
PS Plus na listopad – mocna oferta dla subskrybentów Gry konsole 

PS Plus na listopad – mocna oferta dla subskrybentów

Właśnie pojawiła się oferta PS Plus na listopad, czyli coś, co powinno ucieszyć wszystkich subskrybentów usługi od Sony. Tym razem firma postawiła na dwa tytuły, które powinny przypaść do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie tytuły wymagające. W końcu nikt nie powiedział, że ma być łatwo i przyjemnie.

PS Plus na listopad
Fot. Sony / PS Plus na listopad

Gry, które znajdą się w ofercie listopadowej dla subskrybentów PlayStation Plus, będzie można pobierać od przyszłego tygodnia. To oznacza, że The Last of Us Remastered oraz MLB The Show 19 niedługo znikną z biblioteki. Jeżeli jeszcze ktoś się wahał, czy powinien je pobrać na dysk, ma teraz ostatnią szansę na to, by skorzystać. Szczególnie warto zainteresować się pierwszym z wyżej wymienionych tytuł. Niezależnie od tego, że premiera drugiej części The Last of Us została przesunięta z lutego na koniec maja 2020 roku. Ten tytuł po prostu trzeba znać.

PS Plus na listopad

Spójrzmy jednak na to, co takiego Sony dało w swojej ofercie PS Plus na listopad. Tym razem mamy do czynienia z zupełnie innymi produkcjami, które jednak powinny spodobać się posiadaczom PlayStation 4. Pierwszym z tytułów, który warto będzie pobrać na swoją konsolę, będzie Nioh. Tak możemy o niej przeczytać w informacji prasowej od Sony:

„Wymagająca gra typu RPG ucieszy przede wszystkim fanów japońskich produkcji. Wszyscy gracze przeniosą się do krainy ogarniętej wojną domową, w której na każdym kroku czają się potężni przeciwnicy. Oprócz zaawansowanych technik sterowania, do ich pokonania potrzebne są przede wszystkim cierpliwość i odpowiednie zapoznanie się z przeciwnikiem. Gra zasługuje również na uwagę, ze względu na Metascore na poziomie 88.”

Drugą z gier będzie Outlast 2:

„W tej grze typu survival horror każdy z graczy ma możliwość wcielić się w rolę kamerzysty Blake’a Langermanna. Razem ze swoją żoną Lynn są dziennikarzami śledczymi, próbującymi odkryć bardzo niebezpieczną historię. Akcja rozgrywa się niedaleko terenów otaczających Wielki Kanion, a głównym zadaniem jest rozwiązanie zagadki o tajemniczej śmierci ciężarnej kobiety.”

Ile kosztuje PlayStation Plus?

Korzystanie z usługi od Sony, to nie tylko dwie gry miesięcznie, ale także dostęp do 100 GB przestrzeni w chmurze, gdzie można zapisywać swoją rozgrywkę. Subskrybenci mogą także korzystać z programu lojalnościowego PlayStation Plus Rewards, gdzie pojawiają się zniżki na między innymi bilety do kina czy ubrania. Sam dostęp do PlayStation Plus można wykupić w trzech wariantach: na miesiąc za 37 złotych, na trzy miesiące za 100 złotych oraz na rok w cenie 240 złotych. Patrząc na to, jak prezentuje się oferta PS Plus na listopad, zdecydowanie warto dać szansę usłudze, a szczególnie, jeżeli wcześniej z niej nie korzystaliśmy.

Nowe gry oraz konsolo, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation informacja prasowa / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment