You are here
PUBG Mobile bije rekordy. Twórcy postanowili to uczcić mobile mobile 

PUBG Mobile bije rekordy. Twórcy postanowili to uczcić

Twórcy PUBG Mobile chwalą się przebiciem bariery 400 milionów pobrań gry z Apple App Store oraz Google Play Store. Z tej okazji przygotowali aktualizację zawierającą między innymi nowy drużynowy tryb Deadmatch.

PUBG Mobile
fot. Tencent Games

PUBG Mobile to istny fenomen. Aplikacja, a właściwie gra dedykowana PC oraz konsolom została przeniesiona na smartfony i tablety w sposób wręcz idealny. Na to przynajmniej wskazują najnowsze statystyki udostępnione przez twórców. Ci nie spoczywają na laurach i wnoszą do produkcji kolejne usprawnienia.

W PUBG Mobile gra dziennie 50 milionów graczy

Popularny Battle Royale od Tencent Games dedykowany urządzeniom mobilnym z iOS i Androidem wynik 400 milionów pobrań i 50 milionów aktywnych użytkowników dziennie. Liczby te robią wrażenie i niespecjalnie dziwi mnie to, że firma stale usprawnia swój produkt. Aktualizacje wnoszące nowe funkcje, mapy, bronie czy tryby gry potrafią zatrzymać przy PUBG Mobile graczy, a także zachęcić nowe osoby do przetestowania produkcji.

Tym razem, przy okazji wydania aktualizacji 0.13.0, do gry zawitały nowości takie jak nowy tryb deadmetchu drużynowego, nowa mapa, skórki, nowy przycisk do wspinaczki, motyw Godzilla, a także ranking charyzmy. Niby niewiele, ale pamiętajmy o tym, że aktualizacje te są udostępniane stosunkowo często i to się chwali.

Aplikację PUBG Mobile możecie pobrać z Google Play Storeoraz z Apple App Store. Gra działa na urządzeniach z Androidem oraz iOS, które znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: Tencent Gamesesportobserwer

Related posts

Leave a Comment