You are here
Red Dead Redemption II na PC – data premiery i pierwsze szczegóły Gry pc 

Red Dead Redemption II na PC – data premiery i pierwsze szczegóły

Stało się to, co podejrzewano od długiego czasu. Podobnie, jak w przypadku serii Grand Theft Auto, Rockstar postanowiło przenieść swojej ostatnie dzieło na komputery osobiste. Red Dead Redemption II na PC pojawi się już niedługo i co ciekawe, zawita także na Google Stadia. Kiedy ma odbyć się premiera produkcji?

Red Dead Redemption II na PC
Fot. Rockstar / Red Dead Redemption II na PC

Spekulowano o tym, że ostatnia odsłona Red Dead Redemption pojawi się na komputerach osobistych jeszcze długo przed samą premierą na konsole. Przypomnijmy, że tytuł obecnie jest dostępny jedynie na Xbox One oraz PlayStation 4, ale niedługo się to zmieni. Rockstar wprowadza swoje monumentalne dzieło na wyższy level. Czego mogą oczekiwać gracze?

Red Dead Redemption II na PC

Zacznijmy może od samej daty premiery. Red Dead Redemption II na PC pojawi się w dniu 5 listopada tego roku, czyli równo za miesiąc. Wiadomo także, że produkcja wyląduje w nowej usłudze od Google, czyli Google Stadia, ale nie podano, kiedy dokładnie ma to nastąpić (wiadomo jedynie, że w listopadzie). Na co mogą liczyć gracze? Rockstar przygotowało dla nich kilka niespodzianek. Wiadomo, że sama oprawa graficzna ma ulec poprawie, ale poskąpiono tutaj szczegółów. Podobnie, jak w kwestii poprawek technicznych, które mają pojawić się w wersji na komputery osobiste.

Decydując się na zakup Red Dead Redemption II na PC z wykorzystaniem Rockstar Games Launcher, gracze mogą liczyć na całkiem ciekawe bonusy. Przedsprzedaż startuje 9 października i potrwa do 22 dnia tego miesiąca. Wtedy będzie można dostać za darmo dwie z poniższych gier:

  • Grand Theft Auto III
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Bully: Scholarship Edition
  • L.A. Noire: The Complete Edition
  • Max Payne 3: The Complete Edition
  • Grand Theft Auto: Vice City

Specjalne dodatki na PC

Warto jeszcze wspomnieć, że do 8 października można pobierać Grand Theft Auto: San Andreas za darmo, więc tutaj należy się pośpieszyć. Czy wersja Red Dead Redemption II na PC będzie zawierała jakieś bonusy? Okazuje się, że tak, bo użytkownicy mają dostać nowe misje łowieckie, nowe kryjówki dla gangów, a także bronie. Zapewne to nie wszystko, ale Rockstar nie ujawnia jeszcze wszystkich kart. Gracze będą mogli także skorzystać od razu z Red Dead Online, czyli rozgrywki sieciowej.

Dalej nie znamy wymagań sprzętowych produkcji, ale podejrzewamy, że będą one dość spore. W końcu Red Dead Redemption II to ogromny, otwarty świat, a Rockstar zadbał o każdy jego najmniejszy szczegół. Przyda się więc sporo mocy obliczeniowej, jeżeli będziemy chcieli czerpać z gry pełnymi garściami. Kolejne informacje o produkcji pojawią się 9 października, czyli już niebawem. Czekamy!

Nowe komputery, który udźwigną każdą grę, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Rockstar / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment