iPhone XI

Tak będzie wyglądał iPhone XI

Kilka dni temu informowaliśmy was o grafice, która miała prezentować nadchodzący smartfon Apple. Redner był mocno kontrowersyjny i wywołał w sieci niemałe poruszenie. Na szczęście najnowsze doniesienia związane ze smartfonem iPhone XI nieco zacierają “niemiłe” pierwsze wrażenie.

iPhone XI

iPhone jedenasty, bo tak najprawdopodobniej będzie nazywać się urządzenie, jest obecnie w fazie projektowania. Oznacza to, że finalny kształt urządzenia może w większym bądź mniejszym stopniu odbiegać od dzisiejszej grafiki. Niemniej, najnowszy wyciek prototypu, który, jak podaje źródło, pochodzi bezpośrednio od Apple, może się podobać. W mojej ocenie jest on znacznie atrakcyjniejszy od wcześniejszej wersji.

iPhone XI na grafice

Serwis CompareRaja za sprawą Steve’a Hemmerstoffera wszedł w posiadanie grafik, będących bezpośrednim wyciekiem z Apple. Dzięki renderom możemy dowiedzieć się, jak najprawdopodobniej będzie wyglądało nowe urządzenie Apple. Grafika zdradza nieco szczegółów, choć podchodziłbym do niej z dystansem. Widać tutaj wyraźnie węższe ramki ekranowe, co wpłynie na atrakcyjność wizualną smartfona iPhone XI. Nie bez znaczenia dla pozytywnego odbioru będzie tylny panel z potrójnym aparatem.

iPhone 2019 z trzema obiektywami? Grafika zbudza kontrowersje

Tak, najbardziej interesującym elementem w iPhonie XI jest tylny aparat, który wygląda niczym pojedynczy moduł. Sprytne ukrycie kamer w stonowanej obwódce może zostać przyjęte przez rynek ciepło. Czy wy również uważacie, że nowe podejście do aparatu wygląda atrakcyjniej? Dajcie znać w komentarzach pod wpisem lub na Facebooku.

Źródło: Macrumors, Compareraja

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...