The Elder Scrolls: Blades

The Elder Scrolls: Blades — wystartował wczesny dostęp

Studio Bethesda poinformowało, że ruszył tak zwany wczesny dostęp do gry The Elder Scrolls: Blades. Zaproszeni do zabawy użytkownicy mogą testować najnowszą mobilną produkcję premium przeznaczoną dla systemów iOS.

The Elder Scrolls: Blades
fot. The Elder Scrolls: Blades

Dziś rano po sprawdzeniu skrzynki mailowej, na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Długo wyczekiwana przeze mnie i niestety stale przekładana produkcja ze świata The Elder Scrolls została udostępniona w formie Early Access użytkownikom, którzy zapisali się wcześniej do programu testowego. Jak łatwo zgadnąć, byłem jednym z nich.

The Elder Scrolls: Blades dla iOS do pobrania

Wczesny dostęp oznacza możliwość przetestowania produkcji jeszcze przed jej oficjalnym debiutem. Możliwość pobrania gry pojawiła się osób, które wcześniej zarejestrowały się w odpowiednim programie. Studio Bethesda obiecuje, że postęp uzyskany w wersji testowej zostanie przeniesiony do pełnego produktu i to powinno ucieszyć wszystkie osoby pragnące wcześniejszej rozgrywki.

Więcej o The Elder Scrolls: Blades pisaliśmy we wcześniejszych materiałach, ale niebawem spodziewajcie się pierwszych wrażeń z zabawy. Niestety, musimy najpierw zaczekać na udostępnienie możliwości udziału w grze. Okazuje się, że twórcy dawkują dostęp stopniowo i to nawet osobom, które pobrały tytuł na swoje urządzenia. Nietypowe rozwiązanie, ale najwidoczniej tylko ono może zapewnić płynność i odpowiedni gameplay.

The Elder Scrolls: Blades

A wy, zarejestrowaliście się już w programie wczesnego dostępu?

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

1246 More posts in Gry category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....