The Hong Kong Massacre

The Hong Kong Massacre – masakra nadejdzie 22 stycznia

Długo przyszło graczom czekać na jakiekolwiek informacja na temat The Hong Kong Massacre. Na szczęście Sony w końcu się obudziło i podało jakieś konkrety, bo przez chwilę zdawało się, że tytuł może nigdy nie zadebiutować. Tymczasem na konsole trafi już 22 stycznia, a to bardzo dobra wiadomość, bo na zwiastunie prezentuje się wybornie.

The Hong Kong Massacre

Pierwsze skojarzenia, które nasuwają się po obejrzeniu zwiastuna, to połączenie Hotline Miami z Max Payne. Wszystko widziane z „lotu ptaka”, a dodatkowo okraszone sporą ilością krwi oraz przemocy. Postać głównego bohatera także może nam kogoś przypominać, a to ze względu na długi płaszcz. Całość prezentuje się naprawdę zjawiskowo i może zapewnić kilka godzin niezłej zabawy. O ile oczywiście produkcja nie zniknie w zalewnie innych tytułów.

The Hong Kong Massacre

O The Hong Kong Massacre mówiło się już od dawna. Tytuł po raz pierwszy pojawił się jeszcze w 2017 roku, a potem długo, długo nic. W pierwszej kolejności miał zostać wypuszczony na komputery osobiste, ale Sony chyba wyczuło dobry interes, bo teraz będzie to ekskluzyw. Taki coś musiało dodać skrzydeł developerowi, bo efekt zaprezentowany na zwiastunie robi piorunujące wrażenie. Widać, że twórcy mocno przyłożyli się do tego, żeby ich gra po prostu wciągała, a jednocześnie była wielce efektowna.

Sam widok „z góry” to nie wszystko, co ma wpływać na rozgrywkę. Dużą rolę ma tutaj odgrywać efekt spowalniania czasu (znów Max Payne się kłania) oraz efektów specjalnych towarzyszącym wybuchom czy strzałom. Wygląda też na to, że same lokacje będą dość łatwe do zniszczenia, a przynajmniej duża ich część. Pewne jest za to to, że The Hong Kong Massacre faktycznie będzie masakrą i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Trailer pokazuje jedynie urywki rozgrywki, ale krwi na niej nie brakuje.

Twórcy nie kryją inspiracji serią z Maxem w roli głównej. Nie zawsze potrzeba czegoś innowacyjnego, żeby stworzyć coś ciekawego. O tym, jak The Hong Kong Massacre sprawdza się w rzeczywistości, przekonamy się 22 stycznia, kiedy produkt trafi na PS Store.

Niesamowity wynik PlayStation 4 – gracze sypnęli groszem na święta

Konsole oraz gry znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Blog Europe / YouTube

Dodaj komentarz

1244 More posts in Gry category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...