You are here
Turniej Pokken Tournament w Level Up Wydarzenia 

Turniej Pokken Tournament w Level Up

Już 18 marca na konsoli Wii U pojawi się gra Pokken Tournament, najnowszy tytuł nawiązujący do tematyki sympatycznych stworków Pokemon. W związku z tą datą Warszawska Grupa StreetPassowa razem ze sklepem Konsoleigry.pl organizują 20 marca turniej, który odbędzie się w barze dla graczy Level Up.  

O najnowszej grze związanej z Pokemonami już pisaliśmy, ale warto przypomnieć, że tym razem rozgrywka będzie wyglądała inaczej niż to, do czego przyzwyczaiły nas tytuły z serii o sympatycznych stworkach. Wszystko za sprawą osób, które grę stworzyły, czyli Katsuhiro Harady (seria Tekken) oraz Masaakiego Hoshino (seria Soul Calibur). Postanowili oni bowiem zrobić z tytułu o Pokemonach realistyczną bijatykę. Połączenie Pokemonów z Tekkenem może dać mieszankę wybuchową, o czym przekonamy się już 18 marca.

Gra pierwotnie ukazała się w Japonii na automatach i okazała się być na tyle popularna, że zdecydowano się wydać ją na stacjonarną konsolę. Tym razem gracz przeniesie się do regionu Ferrum, który pojawia się w serii Pokemon po raz pierwszy, by tam walczyć o tytuł Mistrza Ligi Ferrum. Nowy region wiąże się z nowymi stylami bitewnymi oraz nowymi, nieznanymi wcześniej stworkami – w tym z Shadow Mewtwo.

http://www.youtube.com/watch?v=rZTj0fDdaCk

Pierwszy turniej w Pokken Tournament odbędzie się w dniu premiery gry na konsoli Wii U, czyli 18 marca we Wrocławiu w HDmarket, gdzie wszyscy chętni będą mogli w godzinach 15:00-21:00 uczestniczyć w rywalizacji. Dla zwycięzców przewidziano nagrody: grę Pokken Tournament (1 miejsce), figurkę amiibo Pikachu (2 miejsce) oraz nagrodę niespodziankę (3 miejsce). Dwa dni później, czyli 20 marca turniej odbędzie się w Warszawie, w barze dla graczy Level Up, gdzie uczestnicy od godziny 15:00 będą walczyli ze sobą w systemie 1vs1 o nagrody ufundowane przez CQE, dystrybutora Nintendo na Polskę oraz sklep Konsoleigry.pl.

Wydarzenie:

Co: Pierwszy zapowiedziany polski turniej Pokken Tournament!,

Gdzie: Level Up, ul. Moliera 4/6, 00-076 Warszawa,

Kiedy: 20 marca, od godz. 15:00.

 

Źródło: Warszawska Grupa StreetPassowa

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment