Xperia 1v i Xperia 1s

Xperia 1v i Xperia 1s zadebiutują już w lipcu

Najwyraźniej wysoka cena Xperii 1 nie spodobała się fanom marki, gdyż Japończycy szykują się do rozszerzenia swojego portfolio o modele Xperia 1v i Xperia 1s. Urządzenia mają zadebiutować już 9 lipca.

Xperia 1v i Xperia 1s
fot. Sumahoinfo

Powiem wprost – nie dysponujemy kompletem danych związanych ze specyfikacją, sprzętów i prawdę mówiąc, wiemy o nich niewiele. Niemniej, fakt ich lipcowej premiery jest właściwie pewniakiem. Udało nam się nawet dotrzeć do kilku istotnych z punktu widzenia przyszłych użytkowników informacji o smartfonach.

Xperia 1v i Xperia 1s w drodze

Czasy, w których Sony stosunkowo często odświeżało swoje portfolio, są już za nami. W ostatnim czasie producent podchodzi do kwestii premier ostrożnie. Nie można mówić jednak o nudzie, czego świetnym przykładem jest Xperia 1 z ekranem 4K OLED, nietypowymi proporcjami oraz kapitalnymi funkcjami nagrywania wideo. Niestety, rzeczony smartfon jest drogi, szczególnie jak na Sony.

Rozwiązaniem mogą okazać się Xperia 1v i Xperia 1s, czyli nieco tańsze warianty wspomnianego wcześniej flagowca. Premiera odbędzie się 9 lipca w Tokio, a to oznacza, że sprzęt będzie najprawdopodobniej dystrybuowany w Japonii. Jak sądzę, w przeciwieństwie do Xperii Ace, modele te trafią finalnie do Europy. Nie wiemy o nich zbyt wiele, ale mówi się, że otrzymają potężne układy Qualcomm Snapdragon 855 oraz bogaty zestaw aparatów. Te mają być jednak przeniesione względem Xperii 1 na boczny panel plecków smartfona.

Wszystkie informacje zostaną potwierdzone już 9 lipca, lecz w dniach poprzedzających premierę możemy spodziewać się dodatkowych przecieków.

Źródło: Sumahoinfo

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....