AutoMapa dla Androida za darmo przez cały listopad

Właściciele nawigacji AutoMapa postanowili obdarować użytkowników smartfonów z Androidem darmowym okresem próbnym, który pozwoli sprawdzić zalety programu. Warto się pospieszyć, akcja trwa do końca listopada. Powiadamy, jak wziąć w niej udział.

AutoMapa
fot. AutoMapa

Są nawigacje i jest AutoMapa. To aplikacja-legenda, która jest jedną z częściej wybieranych w Polsce usług do nawigacji samochodowej. Dziś dziwnego, jej skuteczność, wygoda oraz funkcjonalność zwyczajnie do siebie przekonują. W końcu dobry produkt obroni się sam. Niemniej, nie każdy chce od razu za niego płacić. Znam gros kierowców, którzy chcieliby najpierw sprawdzić możliwości danego rozwiązania. Najlepiej w dłuższym przedziale czasowym. Na przykład przez miesiąc. Okazuje się, że taka możliwość istnieje.

AutoMapa — darmowy listopad

Testuję wszelkiej maści nawigacje, zarówno standardowe, jak i te w pełni online. W lwiej części przypadków swoją „trasę” powierzam darmowym Mapom Google, które w moim konkretnym przypadku sprawdzają się lepiej niż dobrze. Jako fan Apple próbowałem przekonać się do Apple Maps, ale w naszym pięknym kraju usługa działa, mówiąc delikatnie, średnio. Niemniej, chciałbym namówić was na sprawdzenie nawigacji Automapa dla systemu Android.

Producent zdecydował się bowiem udostępnić użytkownikom smartfonów z Androidem darmowy miesiąc (listopad) usługi. Warto zaznaczyć, że dotyczy to wyłącznie nowych klientów. Jest to pewnego rodzaju ograniczenie, ale należy je zrozumieć. 30 dni darmowego dostępu i tak stanowi niezwykle miły gest twórców nawigacji. Jak skorzystać z promocji?

  • Zainstaluj AutoMapę z Google Play
  • Na ekranie logowania wybierz opcję: Wykorzystaj kod promocyjny
  • Podaj swój adres e-mail
  • Podaj kod promocyjny: NAJLEPSZA
  • Korzystaj za darmo z map Polski przez cały listopad

Źródło: AutoMapa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

228 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Whale
Facebook Whale. Nowa aplikacja do tworzenia memów

Zuckerberg próbuje przekonać do swoich rozwiązań młodszych użytkowników smartfonów, którzy zdają się odpływać do serwisów konkurencji....