Dawid Podsiadło nagrał utwór do Dying Light

Najnowsza gra Techlandu, Dying Light otrzymała bardzo pozytywne oceny i zaskarbiła sobie już serca publiki na całym świecie.
 

 Jak się okazuje wśród fanów gry „Dying Light” jest polski artysta, Dawid Podsiadło. Ostatnia produkca Techlandu z zombie w roli głównej z pewnością jest hitem na skalę światową. Czy jest to zasługa wysokiej jakości gry czy krótkiego okresu posuchy w kategorii gier z żywymi trupami jest kwestią sporną, dlatego, że formuła gry nie wprowadza wiele nowego w porównaniu do poprzednich gier Techlandu, jednak wydaje się, że „Dying Light” podbiło serca fanów i recenzentów. Naszego rodzimego artystę zainspirowała historia przedstawiona w grze na tyle, że postanowił nagrać utwór, który klimatem odda nastrój „Dying Light”.

http://www.youtube.com/watch?v=3mwGFeByeGQ

Sam producent gry promuje utwór, został również wypuszczony klip z gameplayem, pod który został podłożony kawałek Dawida Podsiadło. Polecam obejrzeć, nie zapominajmy, że jeden z lepiej ocenianych trailerów wszech czasów, pamiętny klip do gry „Dead Island”, to dzieło właśnie rodzimych twórców z Techlandu. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1241 More posts in Gry category
Recommended for you
HP zapowiada liczne nowości dla graczy, w tym pierwszy laptop gamingowy o przekątnej 16”

Wkrótce na rynku pojawią się m.in. nowy laptop OMEN 15, monitor HP X24c, mysz OMEN...