Far Cry 4 – czyżby zapowiedź na Gamescomie?

Jeśli jesteście fanami Far Cry’a, to zapewne już marzycie o kolejnej odsłonie swojej ulubionej serii. Według Tony’ego Key’a  – wice prezesa ds. marketingu oraz sprzedaży, ta wizja może nie być taka odległa.

Far Cry – seria, która odniosła niebywały sukces może doczekać się nowej części. Co prawda kurz po „trójce” nie zdołał jeszcze opaść, bo od premiery nie minął nawet rok, ale fani z utęsknieniem czekają na kolejną odsłonę. Graczy postanowił uspokoić Tony Key – wice prezes ds. marketingu i sprzedaży. W rozmowie z GameSpotem zapewnił, że w planach Ubisoftu znajduje się miejsce dla Far Cry 4. Jak nie trudno było zgadnąć główną do tego przesłanką jest to, że trzecia część serii odniosła spory sukces finansowy i umocniła Ubisoft w czołówce największych wydawców świata, a że w myśl zasady ”nie zabija się kury…” rozpoczęcie prac nad czwartą częścią, to tylko kwestia czasu.

Pozostaje jedynie pytanie gdzie, tym razem przeniesie nas francuski koncern? Była już Afryka, tropikalna wyspa… może tym razem zawędrujemy w zimniejsze klimaty: Alaska, Syberia, a może biegun północny?

A Wy co chcielibyście pozwiedzać w nowej odsłonie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1241 More posts in Gry category
Recommended for you
HP zapowiada liczne nowości dla graczy, w tym pierwszy laptop gamingowy o przekątnej 16”

Wkrótce na rynku pojawią się m.in. nowy laptop OMEN 15, monitor HP X24c, mysz OMEN...