Fifa 18 z perspektywy pierwszego miesiąca- hit, czy kit ?

Fifa jest już na naszym rodzimym rynku już od miesiąca, dlatego czas na podsumowanie tego, czy gra faktycznie przyjęła się na Polskim rynku, czy też okazała się klapą.

Fifa 18

Z pewnością wielu graczy oczekiwało Fify 18 jako gry, która zrewolucjonizuje rozgrywki sportowe. Oczekiwania co do nowej fify nie powinny być jednak wyobrzymione z góry, albowiem silnik graficzny gry nie uległ zmianie, a dopracowaniu, co już samo w sobie sprawia, że FIFA 18 nie mogła przynosić wielkich rewolucji w grafice. Czy jednak przyniosła w innych elementach ?

Poruszanie się – to chyba element, który mocno w Fifie się zmienił. Tutaj jednak należy oddać, że odczucia są inne, albowiem wiele osób uważa, że na komputerze rozgrywka mocno zwolniła i stała się zbyt przewidywalna, natomiast fani konsol, szczegolnie Xboxa, otwarcie mowią o większej dynamice i prędkości rozgrywki – równiez sama rozgrywka stała się o wiele mniej przewidywalna w odniesieniu do poprzedniej części.

Faktycznie, gra pod względem zachowań i poruszania się, mocno się zmieniła. FIFA 18 jest w tym momencie bardziej otwartwa, pozwala na wykonanie większej ilości dobrych akcji, jak i większej ilości błędów, ktore szybko mogą zostać wykorzystane zarówno przez nas, jak i naszego przeciwnika. Gra również w odniesieniu do FIFY 17 stała się o stokroć dynamiczniejsza – oznacza to, że poruszanie się postaciami wydaje się o wiele przyjemniejsze, jak i faktycznie, ich zachwoania na boisku i np. Podania, dośrodkowania, stają się dla wielu po prostu łatwiejsze w opanowaniu!

Polska Ekstraklasa na boisku FIFY

Oczywiście nie zabraknie nam drużyn, które są znane z Polskiej Ekstraklasy. FIFA 18 jak zwykle posiada pełną licencję na wszystkie kluby, dlatego też zobaczymy wszystkie Polskie kluby (min. Śląsk Wrocław, który sponsorowany jest przez zakłady sportowe, bukmachera on-line), a także wiele innych drużyn, jak i wszystkich aktualnie znajdujących się w nich zawodników.

Fifa 18 to na pewno produkt kompletny, lecz nie rewolucyjny. Warto jest jednak zwrócić uwagę, że EA posłuchało się w wielu aspektach graczy, którzy negowali wiele zachowań zawodników w Fifie 17, które dziś są wyeliminowane!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

776 More posts in Gry category
Recommended for you
No Man's Sky Next
Determinacja godna pochwały, bo No Man’s Sky Next to potężna aktualizacja

Jeżeli jakimś cudem przespaliście ostatnie kilka lat i nie macie pojęcia, co się przez ten...