Gameplay z M&M: Heroes 7 zaprezentowany – Gamescom 2014

Zaledwie kilka dni temu twórcy ujawnili pierwszą zapowiedź nowej odsłony „Hirołsów”, a już możemy zapoznać się z gameplay’em produkcji… 

Zapowiedź siódmej odsłony Heroes of Might & Magic okazała się niemałym zaskoczeniem dla wszystkich odwiedzających tegoroczne targi Gamescom. Po krótkiej demonstracji oraz zaprezentowaniu trailera uczucia są mieszane. Cieszy fakt, że powoli odchodzi w zapomnienie szósta część serii, która nie spełniła oczekiwań fanów, jednak to, co zobaczyliśmy w materiale z gameplaya nie napawa optymizmem.

Szata graficzna nie zmieniła się prawie wcale, widok miast, również nie zachwyca (rozwiązanie z „piątki”, było zdecydowanie lepsze). Na plus zaliczyć można zwiększenie ilości surowców. Z nowości, jakie możemy zaobserwować na udostępnionym materiale filmowym warto wspomnieć o wprowadzeniu do rozgrywki skryptów, czy możliwości odbudowywania uszkodzonych budowli (zburzony most), choć i te elementy można było już znaleźć w poprzedniczkach.

http://www.youtube.com/watch?v=pEHVvrlO_ks

Do premiery gry pozostał jeszcze rok, więc istnieje duża szansa, iż twórcy wezmą sobie do serca uwagi fanów. Szczególnie, że sami dali, im częściowy wpływ na, to w którą stronę pójdzie najnowsza odsłona serii. Jeśli macie jakieś pomysły, to zapraszam na oficjalną stronę produkcji, gdzie rozpoczęło się głosowanie na dwie dodatkowe frakcje, które chcemy uświadczyć w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1241 More posts in Gry category
Recommended for you
HP zapowiada liczne nowości dla graczy, w tym pierwszy laptop gamingowy o przekątnej 16”

Wkrótce na rynku pojawią się m.in. nowy laptop OMEN 15, monitor HP X24c, mysz OMEN...