Nowe funkcje w Dying Light: The Following

Techland rozwija Dying Light: The Following i wzbogaca grę o nowe funkcje. Dzięki darmowej aktualizacji, przed graczami pojawiły się nowe możliwości, by urozmaicić rozgrywkę.

Firma rozwinęła swoje narzędzia deweloperskie na platformie Steam Workshop o tryb kooperacji oraz możliwość gry PvP. Użytkownicy mogą tworzyć własne scenariusze do rozgrywki z innymi graczami oraz mapy dla trybu deathmatch.

Pierwszą mapą, na jakiej przyjdzie się zmagać, jest stworzona przez RabidSquirella – aktywnego i zaangażowanego uczestnika w społeczności fanów Dying Light – „Don’t Drown”.  Gracz zmuszony jest wchodzić w coraz bardziej poważny konflikt przy jednoczesnym unikaniu zainfekowanych. Rozgrywka nie będzie łatwa, bo wyspa, na której przyjdzie się znaleźć użytkownikowi, zalewana jest przez wodę.

Techland zapowiada, że najlepsze z map stworzonych przez graczy trafią do wersji na konsole.

http://www.youtube.com/watch?v=D5ABMX3yDh4

Techland to wiodący niezależny deweloper, dystrybutor i wydawca gier. Założone w roku 1991 przedsiebiorstwo znane jest przede wszystkim z takich produkcji jak Dead Island i Dead Island Riptide, seria Call of Juarez oraz Dying Light.

 

Źródło: Techland

Źródło grafiki: gamerknights.com, xboxoneuk.com 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...