You are here
Aukcja od Netflixa – kup Pan gadżety z Marvela. O ile cię stać artykuły News 

Aukcja od Netflixa – kup Pan gadżety z Marvela. O ile cię stać

Ulubiony serial czy film to dla niektórych coś więcej, niż tylko możliwość obejrzenia konkretnej produkcji wielokrotnie. Czasem fani kupują gadżety związane z produkcją, kolekcjonują rzadkie wydania i starają się mieć jak najwięcej rzeczy, związanych z konkretnym tytułem. Teraz wszyscy fani Marvela mogą zacierać ręce, bo aukcja od Netflixa się zbliża, a na niej dużo dobrego. Co będzie można wylicytować?

Aukcja od Netflix
Aukcja od Netflix

Jeżeli umknęła wam ta informacja, to ze smutkiem zawiadamiamy was, że w przyszłości nie uświadczycie już seriali z uniwersum Marvela na platformie Netflix. Prawa do tego ma Disney, a skoro firma sama planuje uruchomienie swojej platformy streaminigowej, to wiadome było, że zabierze od zewnętrznych podmiotów wszystko to, co się jej należy. Ostatnio na Netflix pojawił się trzeci sezon Jessica Jones, ale przeszedł on zupełnie bez echa. Może to więc dobrze, że nowe produkcje pojawiać się będą na Disney Plus, a nie Netflix?

Aukcja od Netflix

No dobrze, skoro Netflix przestał już kręcić nowe sezony produkcji opartych na komiksach Marvela, to wypadałoby coś jeszcze na tym zarobić, prawda? I tak właśnie może się stać już na początku sierpnia, bo od 12 do 13 dnia kolejnego miesiąca, będzie odbywać się aukcja od Netflixa. Oczywiście na terenie Stanów Zjednoczonych, ale jeżeli ktoś jest mocno zdeterminowany, może spróbować swoich sił w licytowaniu. Trzeba przyznać, że producent w niektórych kwestiach bardzo mocno się „ceni”, choć przedstawione poniżej wartości są tylko estymowane. Oznacza to, że finalnie mogą zostać wylicytowane taniej lub też drożej.

Trudno ocenić, jakie będzie zainteresowanie, bo aukcja od Netflixa skupia się jedynie na trzech serialach. Będą to Daredeveil, Luke Cage oraz Iron Fist. Ten ostatni spotkał się z najgorszym odbiorem wśród fanów, więc i sama aukcja nie będzie raczej zbytnio oblegana. Niemniej, warto spojrzeć na to, co platforma wystawiła na sprzedaż, bo w katalogu aukcyjnym możemy znaleźć naprawdę interesujące rzeczy. Tylko ich cena jest lekko przerażająca, ale to akurat podejrzewaliśmy. W końcu takie gadżety do fanów coś niesamowitego, a dodatkowo, mają oni pewność, że wykorzystano je w serialu.

Co można kupić?

Aukcja od Netflixa zostanie podzielona na dwa dni. 11 sierpnia licytowane będą przedmioty z Daredeveila, a 12 sierpnia z Luke Cage oraz Iron Fist. Co będzie można wylicytować?  W katalogu, który znajdziecie TUTAJ, znalazło się kilka naprawdę interesujących pozycji. Możemy między innymi położyć nasze ręce na wizytówkach używanych w serialu (estymowana wartość między 100, a 150 dolarów) czy zniszczonym kostiumie głównego bohatera (cena, która może paść waha się pomiędzy 15 a 25 tysięcy dolarów, czyli ponad 50 tysiącach złotych!). Oczywiście ceny mogą być zupełnie inne, bo niewykluczone, że najwytrwalsi gracze będą chcieli zdobyć konkretny produkt za wszelką cenę.

Na samej aukcji znajdziemy także dużo rzeczy, których nie podejrzewalibyśmy o to, że ktoś chciałby je nawet kupić. No bo po co komu zwykłe ubrania (bluzki czy spodnie do treningu), które nosili na sobie aktorzy. Co więcej, nie są one nawet charakterystyczne dla serii, więc ich zakup (przynajmniej według nas) mija się z celem. Jesteśmy jednak przekonani, że dużo osób będzie chciało skorzystać z takiej możliwości i po prostu mieć w domu coś, co występowało w serialu na Netflix. To jak, weźmiecie udział w aukcji?

Smartfony oraz laptopy, które pozwolą wam na oglądanie Netflix, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PropStore / Netflix / Marvel / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment