The Walking Dead: Our World — data premiery oraz zwiastun

Mobilna gra The Walking Dead: Our World to zbudowana na bazie AR produkcja przypominająca zabawę w Pokemon GO. Jednak tutaj zamiast zbierania “stworków” walczymy z hordami nieumarłych, eksplorujemy okolice oraz współdziałamy z innymi graczami. Naturalnie nie mogło zabraknąć udziału postaci takich jak Daryl czy Michonne.

The Walking Dead: Our World

Nadciąga prawdziwa gratka dla fanów uniwersum The Walking Dead opartym na komiksie Roberta Kirkmana. W sklepach Apple App Store oraz Google Play pojawi się gra osadzona we wspomnianym świecie, w której będziemy mogli eksplorować nasze otoczenie w poszukiwaniu zombie. Mówimy więc o produkcji zbliżonej zachowaniem do Pokemon Go.

The Walking Dead: Our World, czyli Pokemon Go z zombiakami

Serial The Walking Dead zrobił na mnie ogromne wrażenie i przez długi czas byłem jego zagorzałym fanem. Ograłem kilka produkcji powstałych na bazie serialu i nie ukrywam, że w dalszym ciągu jest mi mało przygód osadzonych w rzeczonym uniwersum. Gameplay możemy podziwiać na załączonym do wpisu wideo.

Walka o przetrwanie, uśmiercanie nieumarłych oraz nieustanne poszukiwanie dodatkowego zaopatrzenia to nie wszystko, co zaoferuje Our World. W grze będziemy mogli także wypełniać zadania oraz kooperować z innymi userami. Zapowiada się przednia zabawa.

Gra pojawi się na iPhone’ach oraz smartfonach z Androidem już 12 lipca. Jak każdy tytuł wykorzystujący wirtualną rzeczywistość, The Walking Dead: Our World również będzie drenować baterię w niewyobrażalnym tempie. Z tego też powodu warto zaopatrzyć się w powerbanki dostępne w naszym e-sklepie.

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

928 More posts in Gry category
Recommended for you
Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11 – warto czekać na mordobicie?

Tego, że Mortal Kombat 11 powstanie, pewni byliśmy już od jakiegoś czasu. Trudno sobie wyobrazić...