You are here
Samsung Galaxy Note 10 na oficjalnych grafikach. Wygląda fatalnie artykuły mobile News 

Samsung Galaxy Note 10 na oficjalnych grafikach. Wygląda fatalnie

Do sieci wyciekły oficjalne grafiki prasowe prezentujące nadchodzący smartfon Samsunga, model Galaxy Note 10. Na mój gustu urządzenie wygląda nieco szpetnie, lecz jestem spokojny o jego los. Koreański „Notatnik” z pewnością znajdzie rzeszę nabywców.

Galaxy Note 10
fot. @ishanagarwal24 (Twitter)

Po prezentacji grafik poglądowych smartfonów iPhone 11oraz Google Pixel 4 internauci okrzyknęli je potworkami stylistycznymi. Ja, na przekór wielu branżowym kolegom oceniłem ich wygląd pozytywnie. Serio, podoba mi się to, co Apple i Google zamierzają uczynić w najnowszych flagowcach. Nie rozumiem za to, co atrakcyjnego jest w Galaxy Note 10.

Galaxy Note 10 na grafikach

Jestem pewny tego, że sprzęt spotka się z ogromnym zainteresowaniem i jak sądzę, będzie również sukcesem sprzedażowym Samsunga. Seria Note kierowana do klienta biznesowego jest często wybierana nie przez „ludzi pracy”, a mocno zainteresowanych elektroniką konsumentów. Może właśnie dlatego zbliżająca się premiera Galaxy Note 10 zaplanowana na 7 sierpnia wywołuje tyle emocji.

Tak się składa, że w sieci pojawiły się właśnie oficjalne rendery prasowe rzeczonego smartfona. Grafiki zdradzają nam niemal kompletny wygląd konstrukcji. Kanciasta bryła, która mnie osobiście nie przypadła do gustu, połączona jest dwoma taflami szkła. W zasadzie cały front, a przynajmniej lwią jego część wypełnia ekran z dziurą w centralnej części górnego panelu. Wygląda to mniej atrakcyjnie od notcha. Na tyle, również dość ascetycznym, znalazł się pionowy moduł aparatu, na który składają się jednostki — podwójna w Note 10 i potrójna w Note 10 Pro.

Specyfikacja, co wcale nie dziwi, jest pilnie strzeżona, dlatego też możemy potwierdzić (nieoficjalnie) jedynie kilka jej punktów. Galaxy Note 10 otrzyma ekran Dynamic AMOLED, układ Exynos 9825 oraz akumulator o pojemności 4500 mAh. Brzmi kusząco, ale czuję że cena mocno zweryfikuje ogólną atrakcyjność urządzenia. Nie spodziewam się niższej niż 5000 zł wartości.

Więcej dowiemy się już na początku sierpnia. Osoby zainteresowanie aktualnie dostępnymi w ofercie Samsunga smartfonami powinny odwiedzić TĘ stronę.

Źródło: TwitterWinFuture

Related posts

Leave a Comment